.

Елитедеск Г Мала Форма Фактор КОМПЈУТЕР

Елитедеск Г Мала Форма Фактор КОМПЈУТЕР

DEN 1162.40

Од стока
Во магацинот

HP Elite Desk 800 G2 Десктоп Компјутер - Intel Core i5 (6th Gen) i5-6500 3.20 GHz - Мала Форма Фактор - 8 GB DDR4 SDRAM RAM МЕМОРИЈА - 500 GB HDD - DVD-Писател ДВД-RAM МЕМОРИЈА/R/RW - Intel HD Графика 530 - DDR4 SDRAM Графика - Windows 10 Pro 64-битна - 10 x ВКУПЕН БРОЈ На Usb Порта(И) - 2 X Usb 2.0 Порта(И) - 8 x usb 3.0 порта(и) - vga искуство Врвна Продуктивност плус ВОДЕЧКА ВО индустријата СИГУРНОСТ, БЕЗБЕДНОСТ и УПРАВЛИВОСТ, ПЛУС УНИКАТНО ПОРТФОЛИО НА РЕШЕНИЈА Во Компактен ДИЗАЈН ЗА ЗАШТЕДА на ПРОСТОР СО МОЌНИОТ HP ELITEDESK 800 Сфф.

Детални спецификации