.

Модвеј Каима 6-Парче Спална Соба Поставена Во Орев

Модвеј Каима 6-Парче Спална Соба Поставена Во Орев

DEN 2399.84

Од стока
Во магацинот

Воведете раскошна енергија во декорот на вашата спална соба со Елегантно истакнатиот Комплет За Спална Соба Од 6 Парчиња Каима со кралица, две ноќници, огледало, гради и комода. Цврсто изграден ОД МДФ и убаво гранулиран фурнир од кафеав орев, центарот за Кревети На Платформата Каима тврди дека е во вашиот главен апартман или спална соба за гости, додека ноќните штандови имаат пространи фиоки за складирање. Придружувањето на креветот и ноќните штандови е пространа комода со 6 фиоки, огледало и градите со 5 фиоки. Креветот На Кралицата Каима има систем за поддршка на лвл дрвени летви и мат црно обоена фондација за кревети ОД мдф. Рустикалната привлечност зрачи од внатрешноста на меѓусебно поврзувачките дрвени панели, дозволувајќи му на овој дрвен кревет на платформата за кралица да ја фокусира вашата релаксација при читање, разговор и лежење во кревет. Собранието е потребно, кутија пролет не е потребно. Средината На Векот Модерна Спална Соба Во Собата. Кралицата Платформа Кревет. Орев Фурнир. Летва Систем За Поддршка. Потребно Е Собрание. Цврсто Конструиран. Комплетот Вклучува : Кревет, 2 Ноќни Штандови, Комода, Гради, Огледало.

Детални спецификации