.

Вудленд Лос Кадифен Бебе Ќебе

Вудленд Лос Кадифен Бебе Ќебе

DEN 205.76

Од стока
Во магацинот

Вудленд Лос Кадифен Бебе Ќебе-Шумски Лос Сцена Растера Печати; Валани Полите; Портокалова, Сива, Тиркизна И Бела; Завиткајте го вашето малечко во мек луксуз со Оваа Шумска Лос Кадифен Бебе Ќебе Од Тренд Лабораторија. Супер мекото ќебе се одликува со сцена од шумски лос расфрлани отпечатоци во портокалова, сива и тиркизно сина боја на бела позадина. Мерки за ќебе . Ве молиме придржувајте се до ЈПМА?безбедни Практики За Постелнина за Новороденчиња.

Детални спецификации