.

Нескопосник Чевли Женски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим Додаток

Нескопосник Чевли Женски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим Додаток

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

За чудесната самовила со трепкачки прсти! Направете одличен костим за бајки комплетен од главата до нозете! Овие модерни зелени сатенски станови се надополнети со бел марабу на прстот. Вклучува еден пар чевли. Направено од сатен со марабу. Нескопоснички Чевли Женски Додаток За Ноќта на Вештерките За Возрасни : Вклучува 1 пар чевли. Сите вештачки материјал/сатен со марабу. Место чисто.

Детални спецификации