.

Крајот На Вратоврската За Управување Одговара На Линколн Континентал

Крајот На Вратоврската За Управување Одговара На Линколн Континентал

DEN 814.08

Од стока
Во магацинот

КРАЈ КОМПЛЕТ, STRG LNKG ВРАТОВРСКА ПРАЧКА INR Управување Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја : Црна/Жолта. Заврши : Насликани/Цинк Обложени. Одговара Изберете : 1995-2002 ЛИНКОЛН КОНТИНЕНТАЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации