.

Хансен Глобал Алатник Комплет-Парче

Хансен Глобал Алатник Комплет-Парче

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Карактеристики изработени од висококвалитетна полипропиленска пластика за внатрешна и надворешна користаинтерлокирачките табли може да се закачат вертикално или хоризонтално доаѓа со различни уникатни закачалки за извртување и заклучување11 Спецификации Тежина : 4 фунти - SKU : ISN42217 Тип На Ставка : Комплет За Закачалки За Алати. Марка : АЛАТНИКОТ. Производителот Дел Број : 8209.

Детални спецификации