.

Пејачка ткаенина, полиестер, во, се чувствува сиво

Пејачка ткаенина, полиестер, во, се чувствува сиво

DEN 95.84

Од стока
Во магацинот

Додадете прскање на боја на вашиот проект со нашата нова ткаенина на пејачот. Нашиот пејач Feel® Pack е совршен за сите ваши проекти за почувствувања. Достапно е во разновидни бои, така што креативните можности се бесконечни! Овој увезен производ не е наменет за облека за спиење на децата. Ширина 36 “(91,44 см). 100% полиестер. Грижа и употреба : само чиста точка не се железо.

Детални спецификации