.

ВЕРНИЦИ НА НАЦИЈАЛОТ ДЕВОЈКИ ИНЦИЈА И СОДРИНА ТВИСТ-ПРОНД, 2-пакувања, големини 4- & плус

ВЕРНИЦИ НА НАЦИЈАЛОТ ДЕВОЈКИ ИНЦИЈА И СОДРИНА ТВИСТ-ПРОНД, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 144.00

Од стока
Во магацинот

Проверете го овој 2-пакет на врвови со кратки ракави со пресврт! Удобната, ткаенина за дишење го истакнува овој врв на кратки ракави на Casual Wonder Nation, кој има предниот дел од пресврт за дополнителен симпатичен допир. Изберете помеѓу забавни отпечатоци и цврсти бои за да се мешате и да се совпаѓаат со нејзината секојдневна гардероба. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на предниот дел на пресврт; сите печатени или цврсти бои. Докажано дете тешко : Супер-мекото плетено тело. Пресврт на кратки ракави врвни за девојчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации