.

Машки Овековечувач Од железно Време Водоотпорен Композитен Прст 10 Велингтон Работни Чизми

Машки Овековечувач Од железно Време Водоотпорен Композитен Прст 10 Велингтон Работни Чизми

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Кожа Композитни Пети 10" Водоотпорен Велингтон . АСТМ Ф2413. Електрична Опасност. Композитен Прст. XTR® Бренд Композитни Пети Капа. Bootbed ® Подножје. Хидротекс® Водоотпорен. Отпорен На Лизгање. Отпорен на Вар и Пукнатини. Гребење Тешко.

Детални спецификации