.

Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1987-ФОРД МУСТАНГОТ

Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1987-ФОРД МУСТАНГОТ

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цврстина и заштита од корозија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. ПОДОБРЕНА СТРУКТУРНА ЈАЧИНА Термичка обработка за да одговара или надмине ое барања за да се спречи предвремено откажување. ДОДАДЕНА ЗАШТИТА од КОРОЗИЈА Обложените столпчиња и контролните краци од леано железо и челик обложени со е-обложени го инхибираат предвременото влошување. Одговара Изберете : 1987-1993 ФОРД МУСТАНГОТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации