.

Тоби Counан Контра Столче в Потпирач За Нозе, Природни

Тоби Counан Контра Столче в Потпирач За Нозе, Природни

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

САФАВИЕХ Тоби Counан Контра Столче Природно / Природно Оваа Столица За Тоби Counан ја опфаќа уметноста на релаксација со стил на крајбрежна куќа, што го прави идеален за секој кујнски појадок. Истакнувајќи Ги нозете На Парсонс и седиштето од rан во богати природни завршетоци, Тоби сјае особено светло во рустикален дкор, без оглед на шемата на бои.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржливо дрво од вилица и манго за долготрајна долговечност. Не е потребно собрание. Боја : Природна. Рамка : Природно. Собрани Димензија : 20.1 во. В х 18.5 во. Д х 37.4 во. Х. Димензија Седиште : 17.7 во. В х 15.3 во. Д х 23.6 во. Х. Тежина На Предметот : 16,84 фунти. Капацитет на тежина : 275 фунти. Висина На ногата : 19.69 во. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Исчистете со четкање со мека четка или користете лесно влажна крпа. Може да нанесете и мала количина масло за внатрешен мебел за да го подобрите неговиот изглед.

Детални спецификации