.

Женска Удобностмек Појас Момчињакратки Гаќички 3-Пакување

Женска Удобностмек Појас Момчињакратки Гаќички 3-Пакување

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Класичен стил момче гаќи направени за жена. Плетениот ултра мек памук-спандекс се протега со вас додека се движите. Удобностмекиот појас покриен со памук ви дава необврзувачко вклопување и слобода и мекост на вашата кожа. Таг-слободен со еластична слободен краток стил нозе. Разигран контраст-детали за бод. Избраните бои можат да бидат отпечатоци, цврсти материи, целосно бели или комбинација од сите. Класичен момче-краток стил гаќи. Плетениот ултра мек памучен спандекс се протега со вас додека се движите. Удобностмекиот појас покриен со памук ви дава необврзувачко вклопување.

Детални спецификации