.

Кошула со кружен Врат За Девојчиња Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графички Букви За Благодарност Блуза За Печатење Женска Мода Пријатни Врвови Класична Сек?

Кошула со кружен Врат За Девојчиња Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графички Букви За Благодарност Блуза За Печатење Женска

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена на обезбедување женска /Машка облека и додатоци. Ве молиме побарајте JSGEK +Жени/Мажи+ Подароци/Блузи/ Маици/Фустан/Дуксери/Дуксери/Кардиган/Резервоар / Панталони/Палта/Јакни, или кликнете на името НА брендот JSGEK на насловот За Да најдете повеќе изненадувања JSGEK Clearence Денес Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот НА услугата JSGEK, ние ќе го решиме за вас. Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5 - 1 Инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Функција! овој врвови облечен секојдневен е изработен од удобна и дише ткаенина, што создава одлично искуство за носење за вас. Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба. ●Тркалезниот врат /внек /екипаж /кошули за жени покажува елегантен, стилски изглед кој добро функционира со панталони, фармерки, хеланки, панталони со широки нозе, панталони од костум и така натаму. За секојдневниот Живот, тој е флексибилен лабав и совршен со соодветни фармерки за да се опуштите и да уживате во слободното време. За датира, декорацијата вратоврска боја и симпатична печатење ќе ја нагласи вашата убавина, ќе ги фати очите. Заштеда На Женска Облека. Женски Блузи И Кошули. Женски Блузи.

Детални спецификации