.

Каролини Богатства ЦК5294 Та Сребрена Бантам Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5294 Та Сребрена Бантам Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

DEN 375.04

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства ЦК5294Т68 Сребрена Бантам Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна Прославете го празникот на Денот на Вљубените со оваа декоративна Ѕидна Кука За Денот на Вљубените. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

Детални спецификации