.

Тој Момент од Една Насока За Жените-5. Оз Гел За Туширање

Тој Момент од Една Насока За Жените-5. Оз Гел За Туширање

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Овој гел за туширање нежно ја чисти кожата, додека ја одржува нејзината деликатна, природна, влага. Ја остава кожата да се чувствува мека, парфимирана и добро заштитена. Овој гел за туширање нежно ја чисти кожата, додека ја одржува нејзината деликатна, природна, влага.

Детални спецификации