.

Бриџстоун Потенца РЕ-71Р 255 40ЗР 255 40Р УХП Трки Гума

Бриџстоун Потенца РЕ-71Р 255 40ЗР 255 40Р УХП Трки Гума

DEN 3039.52

Од стока
Во магацинот

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Bridgestone Potenza RE-71 RFEACTURES И Бенефиции летно време влечењескратено растојание за сопирањепрецизна одговорност на управувањетоодговорност со голема брзинапрегледбриџстоун Потенца РЕ-71Р е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци. Големина : 255 40Р17. Сезона : Лето. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Трки. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Детални спецификации