.

СОБРАНИЕТО ЈРА Управување Вратоврска Прачка

СОБРАНИЕТО ЈРА Управување Вратоврска Прачка

DEN 4977.60

Од стока
Во магацинот

Собранието НА управувачката шипка на ТРВ изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме склоп на прачка за управување за речиси секој автомобил на патот денес. Собранието НА УПРАВУВАЧКАТА шипка НА ТРВ е достапно за употреба на и надвор од патот и е дизајнирано за сите временски услови. TRW JRA563 Собранието Вратоврска Вратоврска.

Детални спецификации