.

Време и Tru женски базен слајдови Камо, големини 6-11

Време и Tru женски базен слајдови Камо, големини 6-11

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Слајдовите на базените за време и TRU се меки и лесни, што ги прави без напор да се лизгаат и да одат во зафатени денови. Изградени како дами фудбалски слајд, овие сандали на жените се совршени за дневни грешки или модерни работи од дома. Со облик на стапало, овие слајдови сандали за дами нудат супериорна поддршка и удобност на секој чекор. Изберете од најразлични слатки отпечатоци за да се мешате и да се совпаѓаат со омилениот изглед на базенот. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се. Карактеристики на удобност : облик на стапало. Белешка : Создадено во цели димензии. Нарачајте големина ако спаѓате помеѓу нив, за да се вклопиме. Печатени сандали за слајдови за базени за жени од време и Тру.

Детални спецификации