.

Викторија К женски текстурирани балерини станови со украс на ринестон и странични ресни

Викторија К женски текстурирани балерини станови со украс на ринестон и странични ресни

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Уживајте во елегантен пресврт на класичен и разноврсен облик со овие балерини станови од Викторија К., во кој има шик и издржлива кожена кожа од горниот дел, овие обични станови имаат украс на ринестон и збир на странични ресни над петецот за да ги издигнат овие над вашите основни пар. Ватичаната, постепена нога помага да ве одржувате пријатно додека шетате на работа, трчате работи или грабате бранч со пријателите. За разлика од многу станови, овие имаат 100% текстурирана гума ѓон за да го намалат заморот и да ви помогнат да го одржите вашиот став. Тркалезната пети ги комплетира балетските станови, кои се достапни во разновидни бои за да ја надополнат вашата гардероба. Спарете ги со омилените фармерки и проточна блуза за симпатична и лесна облека. Викторија К женски текстурирани балерини станови со украс на ринестон и странични ресни : вештачки горе. 100% гумена надворешна плоча. Балетски станови. Фукс крокодилна кожа надворешна. Орнамент на ринстон и странични ресни над петиката. Ватиран, подножје со нозе. Текстуриран ѓон. Тркалезна пети. Достапно во разновидни бои. Избришете чисто со крпа.

Детални спецификации