.

Визари Болт Големо Дете ФГ Штипки, Црно Црвено Сребро, Големина-5,5

Визари Болт Големо Дете ФГ Штипки, Црно Црвено Сребро, Големина-5,5

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Визари Спорт САД е добро воспоставен бренд во индустријата за фудбалски специјалитети. Визари има за цел да создаде најудобни, модерни и стилски дизајни на обувки. Посветеноста На Визари да обезбеди висококвалитетни, уникатни производи по разумни цени е очигледна во секој производ што го нуди. Визари Болт Фг Фудбалските Чевли го изнесуваат најдоброто во вас, без разлика дали сте почетник или експерт. Визари фудбалските штипки се прецизно дизајнирани за да имате незаборавно искуство. Тие ви помагаат во усовршувањето на вашиот сет на вештини и се специјално дизајнирани да го направат вашето искуство незаборавно. Издржливи синтетички горни во две бои. Силен и Издржлив. Поставата против истегнување. Две обоени гумени надворешни ѓонови се некои од клучните карактеристики на нашите фудбалски чевли. Нашите фудбалски штипки даваат најдобри резултати во вашата фудбалска игра, без разлика дали играте на терени, во вашиот двор или на кое било друго место. Од нашиот омилен дизајн до испробаната удобност, овие детски фудбалски чевли Визари ќе бидат и трендовски и безвременски! Овие стилски фудбалски чевли имаат издржлив синтетички горен дел со карактеристичен дизајн кој додава допир на стил. Во овие сигурни чевли Визари, вашите деца ќе можат да трчаат низ фудбалското игралиште со огромна брзина!. Визари создава широк спектар на производи за младински фудбал. Производната линија Визари ги вклучува најновите фудбалски обувки, штитници за потколеници, топки, голмански ракавици, фудбалски униформи, теренска опрема, додатоци, ранци и торби со топки. ФУДБАЛСКИ ШТИПКИ ЗА ДЕЦА од СИТЕ ВОЗРАСТИ - Визари болт фг детски фудбалски чевли се погодни за деца и деца од сите возрасти. Со Фудбалските штипки Визари мали Деца, децата можат да ги направат своите први чекори кон тоа да станат професионални фудбалери. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ – фудбалските штипки На Визари кид имаат сложено дизајниран горен дел изработен од силен синтетички материјал и соодветен надворешен ѓон изработен од обликувана гума. Овие детски фудбалски штипки се внимателно зашиени заедно и заковани на петицата за максимална издржливост. Вратилото е приближно низок врв од лакот. СУПЕРИОРНА УДОБНОСТ - со поставата на јаката и обложена пета, фудбалските штипки Визари се дизајнирани да обезбедат супериорна удобност за младите фудбалски навивачи. Конструкцијата на надворешниот ѓон обезбедува одлична влечна сила, а поставата против истегнување ја одржува ногата стабилна за време на играта. СОВРШЕН ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА-младински фудбалски штипки Визари имаат цврсти стапала за заземјување со 14 обликувани гумени столпчиња со различна големина. За разлика од меките тревни шноли, овие фудбалски чевли Со Цврста земја Визари немаат метални плочи и се сосема безбедни за децата. ДОСТАПНИ Во РАЗЛИЧНИ БОИ – Vizari Болт Fg Детски Фудбалски Штипки се достапни во повеќе бои, секоја комбинирајќи три бои на горниот и две бои на надворешниот ѓон. Тие вклучуваат црна, црвена, бела, розова, сива, сина, зелена и портокалова боја. Овие шноли изгледаат живописно и вашето дете едноставно би го сакало тоа.

Детални спецификации