.

Делта Локвуд Температура Копче И Капак-Т Серија Во Хром РП42572

Делта Локвуд Температура Копче И Капак-Т Серија Во Хром РП42572

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Заменувањето на Ова Температурно Копче и Капакот Во Хром е лесен викенд сам проект. Нашите славини и нивните делови се загарантирани цел живот, но за секој случај би сакале сами да направите некои поправки, ви ставивме на располагање некои делови за да нарачате. Само уште еден начин Делта е повеќе Од славина. За употреба Со делта када и туш славини. Вклучува рачка на копчето и капакот на копчето. Може да се замени без да се влезе во ѕидот за туширање. Доживотна ограничена гаранција опфаќа делови и завршни дефекти.

Детални спецификации