.

Црвен Кап® Машки Долг Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

Црвен Кап® Машки Долг Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Вашите колеги ќе се прашуваат дали сте добиле унапредување кога ја носите оваа кошула на работа. Нашата Извршна Кошула За Фустани Во Оксфорд користи издржлива оксфордска ткаенина која е отпорна на брчки, така што нема да трошите многу време за пеглање. Доаѓа и со џеб за гради во стил на лопата и јака со копче надолу. Удобен лев џеб за градите за дополнително складирање. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделете дводелен, врвен јарем. Прилагодени ракав плакета. Кутија набори назад.

Детални спецификации