.

Најдобра органска Маст За Ослободување Од Пелени на земјата, Алое Вера И Витамин Е, Унца

Најдобра органска Маст За Ослободување Од Пелени на земјата, Алое Вера И Витамин Е, Унца

DEN 199.20

Од стока
Во магацинот

Нежна И хипоалергична, Најдобрата Органска Маст за Нега На Пелени За Нега На Бебиња на Земјата обезбедува смирувачка заштита за вашето малечко. Оваа безбедна и ефикасна формула е збогатена со алое вера и витамин Е за да помогне во лекувањето и спречувањето на осип на пелена. Еден 4 мл. Цевка Од Најдобрата Органска Маст За Ослободување Од Пелени На Земјата. Безбедна и ефикасна формула збогатена со алое вера и витамин Е за лекување и спречување на осип на пелена. Нежен и хипоалергичен. Мирис слободен. Обезбедува смирувачка заштита.

Детални спецификации