.

Белег Хартија Чудо Се Појави Роденденска Честитка

Белег Хартија Чудо Се Појави Роденденска Честитка

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година што претстои со возбудлива роденденска честитка со симпатично кученце што лета и весело чувство внатре. Забавен 3Д, дизајн на занаетчиски хартија сигурно ќе направи секоја роденденска девојка или момче да се чувствува екстра посебно. Совршена картичка за подарок или носител на пари или придружба на роденденски подарок. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. Посакајте му на вашето омилено куче мама или тато најсреќни родендени со забавна скокачка картичка. Со посебен дизајн и слатко чувство, ова е совршен начин да го прославите вашиот колега, член на семејството или пријател на нивниот роденден. Насловната страница ја прикажува пораката : "роденден ти е!"и куче и букет балони врзани за количка. Внатрешна порака : " занесете се малку!".

Детални спецификации