.

Фиа Ад. SL69-ЦРВЕНА FIASL69-ЦРВЕНА 99 - GRAND CHEROKEE SL ПРЕД КОФА СЕДИШТЕ ПОКРИЕ ЦРВЕНО

Фиа Ад. SL69-ЦРВЕНА FIASL69-ЦРВЕНА 99 - GRAND CHEROKEE SL ПРЕД КОФА СЕДИШТЕ ПОКРИЕ ЦРВЕНО

DEN 452.80

Од стока
Во магацинот

Фиа Ад. 99-03 ГРАНД ЧИРОКИ СЛ КАПАКОТ НА ПРЕДНОТО СЕДИШТЕ СО КОФА Со ЦРВЕНО Седиште Кожарлит Прилагодено Покритие На Седиштето Кожа Прилагодено Покритие На Седиштето; Кожа; Црвено/Црно; Кофа Седишта; Прилагодливи Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Обложен Грб и Потпирачи за Перничиња За Дополнителна Удобност. Лице Ткаенина Водоотпорен. Целосна Ултравиолетова Заштита. Оем Одделение Кожа. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Вашето Седиште. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Дизајниран За Исполнување Или Надминување На Производителот На Возила Ста. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Детални спецификации