.

Недвижен Имот, Безжични Премиум Венецијански Винилни Ролетни, Затемнување На Просторијата, Бело, 51W 72L

Недвижен Имот, Безжични Премиум Венецијански Винилни Ролетни, Затемнување На Просторијата, Бело, 51W 72L

DEN 744.64

Од стока
Во магацинот

Безжичен 2-инчен Венецијански Винил Слеп е полесна верзија и буџетска опција во споредба со традиционалните Ролетни Од Вештачко Дрво. Венецијанските Ролетни се познати по нивната достапност и отпорност на влага, што ги прави погодни за области како кујни, бањи и комерцијални згради. Венецијанските Ролетни нудат одлична контрола на светлината. Овие ролетни нудат приватност кога се затворени, и можете дополнително да ја подобрите приватноста со навалување на летвите додека дозволувате природна светлина во просторијата. Се одликува со декоративна пвц глава и долна шина за издржливост. Слепиот е лесен за чистење и ракување со едноставна операција за подигнување или спуштање на раката. Ролетни и нијанси на безжични прозорци за недвижнини нудат безбедни опции за домови со мали деца и домашни миленици. Безжичен, безбеден за деца и миленичиња, затемнување на просторијата, енергетски ефикасен, обезбедува приватност и отпорност на влага. Слепа вистинска големина : 51 W x 72 L x 2.25 D. Вистинска Големина (Без одбитоци). Ширина се вклопува во рамката на прозорецот широк 51 - 51,5 инчи. Винилните ролетни може да се инсталираат Внатре или Надвор од рамката на прозорецот. Содржината на пакетот вклучува 1 слепа, соодветна валанс, хардвер за монтирање и инструкции за инсталација. БЕСПЛАТНИ примероци во боја, замена на делови и поддршка на клиентите за мерење и инсталирање. Ве молиме контактирајте не на услуги на клиентите@ или јавете се на 1 844 318 6168 понеделник до петок 8 : 00 часот-4 : 30 ЧАСОТ ЕЛЕК.

Детални спецификации