.

Каролини Богатства ЦК5068ГФ Сфин Мачка Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5068ГФ Сфин Мачка Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

DEN 143.68

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства CK5068 GF Сфинкс 3 Мачка Добредојдовте Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни Знаме Градина Големина кој раса специфични Сфинкс уметнички дела. Прославете Го добредојде Со Ова Знаме На Градината За Добредојде. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Потешки од повеќето други достапни градинарски знамиња ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Ова украсно знаме со големина на градина има ракав зашиен на врвот на знамето за да ви овозможи да го покажете вашето ново знаме на градинарски штанд со стандардна големина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. 100% Полиестер Издржлива Ткаенина . 2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција. Знаме Со Големина на градина приближно 11 во х 15 1/2 во знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање.

Детални спецификации