.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Божиќна Лама Врамена Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Божиќна Лама Врамена Ѕидна Уметност

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Божиќна Лама Врамена Ѕидна Уметност носи допир на комедија во вашиот празничен декор. Оваа ѕидна уметност прикажува сериозна лама која лула капа На Дедо мраз и Божиќни светла. Монтиран е на дрво со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Оваа ѕидна уметност се нуди во повеќе опции за големина.Димензии : 11w x 1.5 d x 14h во.16w x 1.5 d x 20h во. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Разнобојна ѕидна уметност. Акрилна текстура ѕидна уметност со дрвена рамка. Раката се протегала на рамката. Уметничко дело На Дафне Полсели.

Детални спецификации