.

Папие Маше Лав Стил 2, 8-1 2 5

Папие Маше Лав Стил 2, 8-1 2 5

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Ова животно од маше од хартија е идеално за соло занаетчиски проекти, групни проекти со училишта или забава со семејството. Создадете свои играчки, специјални подароци и уникатни украси! Структурата на хартијата може да биде обоена, слоевита со хартии или декупаж или целосно трансформирана со употреба на енкаустична восочна боја. Папие Маше Лав Стил 2, 8-1/2 "х 5". Лесен. Издржлив. Кавга-слободен изработка.

Детални спецификации