.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Лондонска Знаменитост Типографија Врамена Текстуризирана Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Лондонска Знаменитост Типографија Врамена Текстуризирана Уметност

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Колекцијата За Домашен Декор Ступел Лондонска Знаменитост Типографија Врамена Текстуризирана Уметност дава поздрав до знаменитостите со седиште во Лондон со својот храбар дизајн на типографија. Печатена на дрво, оваа текстурирана уметност има и силуета На Биг бен во позадина. Уметничкото дело е веќе врамено за да можете лесно да го закачите каде и да сакате. Изберете од достапни големини. За внатрешна употреба. Лондон обележје дизајн. Печатени на дрво. Вклучува рамка.

Детални спецификации