.

Охцу УЛ 285 50Р 112Х А С Цела Сезона Гума

Охцу УЛ 285 50Р 112Х А С Цела Сезона Гума

DEN 1353.76

Од стока
Во магацинот

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.OHTSU ST5000КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисала временска влечењепријатно возење искуство подолготрајна животна засилена контролираностпрегледот OHTSU ST5000 е гума за турнеи во текот на целата сезона произведена за патнички возила.Гумата промовира одличен а (повеќе..) Големина : 285/50Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Детални спецификации