.

Стрипови на марвел - Хулк-Неверојатен Хулк # Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Стрипови на марвел - Хулк-Неверојатен Хулк Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Хулк-Неверојатен Хулк #116 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Халк-Неверојатен Халк #116 Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Детални спецификации