.

Викторија Фени Камен Брод Бања Мијалник Во Собата Со Севиља Сад Славина Во Четкани Никел

Викторија Фени Камен Брод Бања Мијалник Во Собата Со Севиља Сад Славина Во Четкани Никел

DEN 5043.20

Од стока
Во магацинот

- Мијалникот За Стакло Од Бел Феникс Со Рамни Рабови Со Четкана Никелска Славина комбинира модерен дизајн со елегантен стил. - ОВОЈ САД ЗА бели садови VG07041 со елегантен рамен раб ја комбинира издржливоста и природнатаesетика на гранит, мермер, керамика и стакло. - Цврсто калено стакло и конструкција од камен феникс - Отпорна на Гребење-Непорозната површина спречува промена на бојата и избледување - отпорен на Дамки, лесен за чистење на површината-полиран стаклен ентериер со мат надворешност - инсталација Над шалтер-1 3/4-инчен стандарден отвор за одвод - славината ЗА садови VG03009 BN се одликува со четкана завршница со никел со модерна единечна рачка и отпорна на минерали без капка млазница - цврстата месинг конструкција обезбедува издржливост и Подолг Век На Траење-виго завршните облоги се спротивставуваат на корозија и оцрнување, надминувајќи Ги стандардите за издржливост на индустријата - висококвалитетниот кертриџ за керамички диск Обезбедува употреба без одржување-лесна инсталација на славина со една дупка - тестиран притисок на вода за индустриски стандард - 2,2 ГПМ ПРОТОК - вклучен Е целиот ХАРДВЕР ЗА МОНТИРАЊЕ и топли/ладни водоводи - стандардни американски водоводни врски од 3/8 инчи-вклучува одвод и цврст месинг монтажен прстен, и во Соодветни Мерења На финишот : -дијаметар : 16 1/2 - инчен-Висина : 5 1/2 - инчен - дебелина : 5/8 - инчни мерења на славината : - вкупна висина : 13-Инчен - Висина На излив : 9-ИНЧЕН - ИЗЛИВ ДОФАТ : 4 3/4-инчен - стандарден 1 3/8-инчен дијаметар потребен е отвор за оваа славина - овој виго сад комплетот за садови и славини е cupc И nsf-61 сертифициран од iapmo. - Ада Во Согласност-Види пакување вметнете за гаранција детали Цврсто калено стакло и феникс камен изградба. Отпорен на гребење. Непорозната површина спречува промена на бојата и избледување.

Детални спецификации