.

Moog ST8534L Амортизер И Склоп На Потпора Неприлагодливи, Oe Замена Одговара изберете: 1995 - NISSAN МАКСИМА, 1996-INFINITI I30

Moog ST8534L Амортизер И Склоп На Потпора Неприлагодливи, Oe Замена Одговара изберете: 1995 - NISSAN МАКСИМА, 1996-INFINITI

DEN 3213.28

Од стока
Во магацинот

Одговара на следниве возила : Fitnote : Пред Лево, FWDInfiniti I301996 (подмодел : База, Т) 1997 (подмодел : Т) 1998 (подмодел : База, Т) 1999 (подмодел : База, Т) Нисан Максима1995 (подмодел : GLE, GXE, SE) 3.0 L1996 (подмодел : GLE, GXE 3.0л1997 (Подмодел : Gle, Gxe, Se) 3.0л1998 (Подмодел : gle, gxe, Se) 3.0л1999 (подмодел : gle, gxe, se) 3.0 Lmoog ? КОМПЛЕТНИ Склопови ЗА ПРУЖИНИ И ПОТПОРИ На СЕРПЕНТИНА И обновете го вашето возење со МОГ?е комплетна серпентина пролет и потпора собранија за крајна мазност и трајна стабилност. Основана во 1919 година, МОГ е водечки развивач на делови за управување и суспензија за автомобилскиот резервен пазар.Пролет цврсто дизајнирана и обложена за да се заштити рѓата и предвремената прачка за абење тројно запечатена за да се спречат загадувачите да ја оштетат прецизноста на браникот на strut Jounce-обликувана со полиуретан за оптимално навлажнување на вибрациите и бучавата горната плоча претрпе екстремно тестирање на оптоварувањето за да гарантира продолжен животен век полирана хромирана клипна прачка фино завршена за сигурно запечатување и цврстина азот наполнет со гас за зголемена ефикасност и ракување со широк спектар на домашни и странски апликации специфични за возилата опфатени со основен хардвер за да се направи инсталацијата едноставна (во зависност од апликацијата) moog st8534l амортизерот и склопот на потпората неприлагодливи, oe замена одговара изберете : 1995-1999 nissan максима 1996-1999 infiniti i30 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации