.

Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Цвет Куќа Сртот Ѕид Постер Со Pushpins, 14.725 22.375

Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Цвет Куќа Сртот Ѕид Постер Со Pushpins, 14.725 22.375

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународниот Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Цвет Куќа Сртот Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Цвет Куќа Сртот Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Детални спецификации