.

Вокер 235-Одговара изберете: 1995 - ФОРД РЕНЏЕР, 1993 - ФОРД БИК

Вокер 235-Одговара изберете: 1995 - ФОРД РЕНЏЕР, 1993 - ФОРД БИК

DEN 181.44

Од стока
Во магацинот

Производите на вокер почнаа да ги снабдуваат потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори за мотори и им служеше на потребите на светскиот автомобилски резервен пазар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме стандардите И спецификациите НА ОЕМ. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се осигураме дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, листови со инструкции и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат Комплети За Поправка На Карбуратор и Вбризгување Гориво, Сензори за Кислород и други производи за Управување Со Моторот, Како Што Се Сензори за Положба на Гас, Сензори За Камери и Коленесто Вратило, Инјектори за Гориво, Жици за Свеќички и Дихтунзи. КАКО сертифицирана компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Вокер 235-1130 Одговара Изберете : 1995-2008 ФОРД РЕНЏЕР 6 Цил 3 Л 1993-1999 ФОРД БИК 6 Цил 3 Л 1995-1996,1998-2007 МАЗДА Б3000 6 Цил 3 Л 1996-1999 МЕРКУР САМУР 6 Цил 3 Л 1995-2000 форд ВИНДСТАР 6 Цил 3 л 1995 форд аеростар 6 цил 3 л и повеќе - додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток за вклопување ЗА Да Проверите.

Детални спецификации