.

Дисон Достигне Под Алатка

Дисон Достигне Под Алатка

DEN 7199.84

Од стока
Во магацинот

Дисон Достигне Под Алатка се протега, свиткува и пресврти за отстранување на прашина и алергени од непријатни места. Уникатниот дизајн на шеврон ја води прашината во вшмукувачкиот канал, додека антиблокираните влезови низ главата на алатот помагаат да се спречат поголемите остатоци да го ограничат вшмукувањето. Дизајнот на главата на лопатката одржува низок профил за постигнување тесни простори, а флексибилното гумено продолжено црево се наведнува околу опструкциите за пристап до непријатни празнини. Дисон Дофат Под Алатка е исто така одобрен дел за Сертифицирани Астма и алергија-пријателски Дисон вакууми. Дисон Достигне Под Алатка : Се Протега, се наведнува и пресврти за отстранување на прашина и алергени. Шеврон наежвам аранжман. Анти-блок влезови. Дизајн на главата на лопатката. Флексибилно гумено продолжено црево. Сертифициран за алергија и заболени од астма. Компатибилен со Сите Дисон машини од DC19 наваму. Не е погоден за безжични модели.

Детални спецификации