.

Ласко 36 3-Брзина Осцилирачка Кула Вентилатор Со Далечински Управувач И Тајмер, 2511, Црна

Ласко 36 3-Брзина Осцилирачка Кула Вентилатор Со Далечински Управувач И Тајмер, 2511, Црна

DEN 760.64

Од стока
Во магацинот

Ако треба да го разладите вашиот дом, но не сте заљубени во идејата за клима уред за прозорци или традиционален вентилатор за пиедестал, ќе го сакате Вентилаторот На Кулата Ласко Од 36 Инчи. . Овој висок вентилатор од 36 инчи има широко распространета способност за осцилација, доставувајќи ладен воздух на големи простори. Има 3 шепоти тивки брзини што можете да ги прилагодите со притискање на копче на командата електрична подлога за контрола на допир или со вклучениот далечински управувач кога сте низ собата. Кога не го користите далечинскиот управувач, има место за складирање монтирано на задниот дел од вентилаторот. . Рачката за носење со лесен зафат на задниот дел од вентилаторот ви овозможува без напор да го поместите вентилаторот низ вашиот дом. 7-часовен тајмер ви овозможува да го програмирате вентилаторот автоматски да се исклучува кога не сте дома или едноставно сакате да заштедите енергија. Кога е жешко и ви треба олеснување, уживајте во освежувачки ладен дом откако ќе го вклучите Вентилаторот На Кулата Ласко 36-Инчи. 36-инчен вентилатор на кулата силно го лади вашиот дом без да зазема премногу простор. Мазната осцилација и дизајнот на кулата обезбедуваат воздухот да се разнесе на удобно ниво низ целата просторија. 3 опции за тивко поставување ви овозможуваат да изберете колку воздух ви треба. 7-часовен тајмер заштедува енергија со автоматско исклучување. Далечинскиот управувач ви овозможува удобно да го контролирате овој пренослив вентилатор од целата соба. Рачка за лесно држење за движење од соба во соба. Електрична подлога за контрола на допир за лесно програмирање за избор на функции за брзина, моќност и тајмер. Карактеристики и LED дисплеј и контроли на вентилаторот на врвот на вентилаторот. Спецификации : . Локација : Затворен. Број на брзини : 3. Должина на кабелот : 6 стапки. Моќност : 54. Што е вклучено : Вентилатор и далечински управувач со складирање поставено назад. Сертификати : е. Т. Л. наведени и сини Приклучоци Патентирани безбедносни осигурувачи технологија. Боја : Црна. Димензии( L x w x H) : 12 x 12 x 36 инчи. Тежина : 12,3 килограми. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.

Детални спецификации