.

Ремек-дела Панорамски Сложувалка-Нијагарините Водопади-13 x39

Ремек-дела Панорамски Сложувалка-Нијагарините Водопади-13 x39

DEN 319.04

Од стока
Во магацинот

Ремек-дела 1000 Парче Панорамски Сложувалка - Нијагарините Водопади-13"x39" ремек-Дела е локална компанија со седиште ВО САД во USЗОНА која создава загатки и за деца и за возрасни специјално за страствениот вентилатор на загатки! Горди сме што прикажуваме слики од популарни уметници, вашите омилени спортски тимови и неверојатна фотографија. Ние ги дизајнираме нашите загатки за да понудиме поквалитетно збунувачко искуство. Кога избирате Ремек-Дела, квалитетот не е само ветување, тоа е нашата гаранција. Нашите загатки се развиени со користење на уникатен случаен модел за секоја загатка, дебел рециклиран материјал и еколошки мастила базирани на соја. Сложувалките прават совршен подарок за секој што ужива во релаксирачка вечер или предизвик за свиткување на умот! Нашето висококвалитетно пакување ќе ви овозможи да заштедите, складирате и уживате во вашата загатка со години збунувачка забава. Величествен Нијагарините Водопади. Д-Р Играчка 100 Најдобар Добитник На Наградата. 1000 Парче Загатки заврши големина . Неверојатна Панорамска Сцена широка над 3 стапки. Дебела рециклирана табла за загатки и парчиња со случајно сечење обезбедуваат цврсто вклопување и создаваат забавно искуство. Ремек - Дела-Американска Компанија За Загатки И Игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.

Детални спецификации