.

Препак Домашна Канцеларија Модерна 58 Широк Пловечки Биро Со Фиока, Црна

Препак Домашна Канцеларија Модерна 58 Широк Пловечки Биро Со Фиока, Црна

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Дали сте уморни од користење на скутот и каучот кога работите од дома или учите дома? Домашната Канцеларија Препак Модерна 58" Широко Лебдечко Биро Со Фиока, Црната нуди елегантна и елегантна алтернатива. Со висока само 12,5 инчи, не зазема многу вертикален ѕиден простор, сепак, тој е значителен широк 58 инчи што овозможува доволно простор како компјутер или биро за пишување. Овој модерен дизајн има се што ви треба за работна станица : фиока со метални лизгалки за складирање на вашите пенкала и бележници, две пониски прегради за држење книги или разни предмети и работна површина доволно голема за вашиот лаптоп комплетна со тркалезна шипка за управување со жица. Стилските допири ги вклучуваат четканите месинг копчиња на фиоката и кривата на долната полица за да обезбедат повеќе простор за нозете. Инсталацијата монтирана на ѕид е ветре со иновативен метален висечки железнички систем. Произведени Во Канада од нетоксични, ламинирани композитни шуми и ги исполнуваат Сите северноамерикански безбедносни стандарди. Бродови Подготвени За Склопување, вклучува брошура со инструкции за лесно склопување и има ограничена гаранција од 5 години на производителот. Препак Домашна Канцеларија Модерна Лебдечка Маса Од 58 Инчи Со Фиока, Црна : Достапна Во Црна, Лебдена Сива и Бела боја. Четкани месинг завршени копчиња. Управување со жица со пластична громета. Фиоката непречено се тркала на лизгалки од метални фиоки . Монтирајте на која било висина со лесен за инсталирање систем за монтирање на метални шини. Хардверот е вклучен за монтирање на дрвени ѕидни столпчиња. Површина на работната површина : 58.25 во. В х 16 во. Димензии Д.Оддел : 17.25 во. В х 7.25 во. H x 7.5 во. D. Внатре димензии фиока : 19.5 во. В х 5 во. H x 12.5 во. Д. Капацитет На Тежина : 35 килограми на врвот; 5 килограми по преграда и фиока.

Детални спецификации