.

Мизуно Млади Напредна Франшиза Бејзбол Штипки

Мизуно Млади Напредна Франшиза Бејзбол Штипки

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Висока крајна гумена обликувана опција погодна за сите типови на терен, истовремено нудејќи среден ѓон со целосна должина за зголемена удобност и издржливост. мизуно Е Јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Среден ѓон со целосна должина : амортизација Од Пета до пети за крајна удобност. Гумени Столпчиња : Обезбедува удобност и издржливост за сите типови на терен.

Детални спецификации