.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шарки Пост Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шарки Пост Обетки

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Додадете ја таа дополнителна финост на вашиот изглед со овие обетки со обрач. Изработени од 14 каратно жолто злато овие обетки од 20х13мм се совршени за секојдневна употреба. Овие обетки се прицврстени со затворачи за столб, засек и заклучување за удобно вклопување.Метална Тежина : 1,59 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетки : Обетки Со Обрач Со Шарки Пол : женско затворање : Пост, Изрез И Заклучување : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 20мм х 13мммсеми-цврсто вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : Турција 14к Жолто злато, Отворен грб, обрач со Шарки.

Детални спецификации