.

Дорман Задна Врата Рачка Рамка За Специфични Модели На Хамер, Хром Одговара изберете: 2003-ХАМЕР Н2, ХАМЕР Х ШУТ

Дорман Задна Врата Рачка Рамка За Специфични Модели На Хамер, Хром Одговара изберете: 2003-ХАМЕР Н2, ХАМЕР Х ШУТ

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Оваа рамка за рачка на задната врата е дизајнирана да одговара на вклопувањето, изгледот и функцијата на оригиналната рамка на одредени возила и е дизајнирана за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа рамка за рачката на задната врата е дизајнирана да одговара на вклопувањето, изгледот и функцијата на оригиналната рамка на одредени возила. Ја враќа функционалноста-оваа рамка е направена за целосно враќање на изгледот и функционалноста откако оригиналната рамка не успее. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Хром. Материјал : Пластика. Одговара Изберете : 2003-2005,2007, 2009 ХАМЕР Н2 2006,2008 ХАМЕР Н2 СУТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации