.

Филтер за воздух Одговара изберете: 1996-АКУРА 3.5 РЛ

Филтер за воздух Одговара изберете: 1996-АКУРА 3.5 РЛ

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Работејќи со различни производители, ДЕНСО-веќе глобален лидер НА ОЕМ во компонентите за филтрирање на моторот-продолжува да биде иноватор и ГО држи ДЕНСО пред конкуренцијата. Филтрите За Воздух За Прв Пат Се дизајнирани да ги задоволат високите стандарди за квалитет На Денсо, обезбедувајќи примерен квалитет и перформанси. Обезбедувањето квалитет е загарантирано За Филтрите За Воздух На Денсо За Прв Пат. Можете да бидете сигурни дека го обезбедувате најдоброто за вашето возило. Филтер за воздух Одговара Изберете : 1996-2004 АКУРА 3.5 РЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации