.

И чорапи за екипаж за мажи, пакувајте се

И чорапи за екипаж за мажи, пакувајте се

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Доживејте ја крајната удобност со овие машки вредности на екипажот од And1. Дизајниран со спортист на ум за супериорна удобност и вклопување, а1 обезбедува чорап за перформанси што испорачува. Конструирана од мешавина од полиестер-спандекс за најголема заштита, меките, кадифен кревет за нозе на нозете за да ве одржуваат пријатни во текот на денот. Овие разноврсни, класични чорапи на екипажот доаѓаат во висина на средно-телевизијата и се погодни за носење со атлетски шорцеви, пот, фармерки или панталони за обична работа. Нивното сигурно вклопување дава удобно искуство и во патики и во работни чевли. Зачувајте ги овие основни екипи на атлетски екипи со овој удобен пакет за бонуси и уживајте во чорапите со ниски исечени, кои се издржливи, удобни и одличен додаток на секоја гардероба. Откријте долготрајна вредност на која можете да сметате додека го доживувате квалитетот на кој му верувате и стилот на кој сте го сакале од името And1. И 1 Чорапи на екипаж на мажи, 12-пакувања : 98% полиестер, 2% спандекс. Машки чорапи. Должина на екипажот. Ребрести манжетни. И 1 лого на пети. Бонус пакет. Пуничен продаден за дополнителна удобност. Една големина најмногу одговара. Машинско миење ладно, измијте го внатре, со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, не пеглајте.

Детални спецификации