.

Спалдинг Простор Џем Во. Младински Пренослив Кошаркарски Обрач

Спалдинг Простор Џем Во. Младински Пренослив Кошаркарски Обрач

DEN 5952.00

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во Џемот! Од кината до вашата патека, време е да се борите со Леброн Џејмс, Багс Бани и екипажот На Луни Тјунс. Оваа еко-композитна табла од 32 инчи е украсена со разни мвп ликови од новиот филмски вселенски џем : Ново Наследство. Оставете ја фантазијата на вашето дете да дивее додека се придружуваат на Мелодиите играјќи Ги Гуните во кошаркарска игра со високи влогови. Дали ќе можат да им помогнат На Леброн и неговиот син да се вратат дома безбедно од тоа да бидат заробени во дигитален простор Од нечесниот А.И. Дизајниран За возраст од 4 и повеќе години, телескопскиот лифт ви овозможува да го прилагодите работ од 4,5 стапки на 6,5 стапки за да можат децата од сите возрасти да се приклучат на забавата. Простор Џем : Ново Наследство и сите поврзани карактери и елементи ● Директно поместување. Стандарден раб. 4.5' до 6.5 'висина со прилагодување во 2" чекори; телескопски лифт. 2 " круг челик пол. Основата се полни со 14 литри вода. На возраст од 4 и повеќе години. Дизајниран за надворешна станбена игра. Димензии на пакување : 32.7 "х 27.7 " х 9.10".

Детални спецификации