.

2dxuixsh Женски Костими За Капење Жените Одговараат На Шорцеви Половината Пливање Дното Костим За Капење Високо Момче Шорцеви Џеб Капење Костими За Капење Танкини Сет

2dxuixsh Женски Костими За Капење Жените Одговараат На Шорцеви Половината Пливање Дното Костим За Капење Високо Момче Шорцеви

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Пол : Жени. Сезона : Лето. Тип на костим за капење : Дводелен. Материјал : Полиестер. Големина : S-XXXL. Тип на шема : Цврст. Дизајн : Високо исечена нога. Стил : . Прилика : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн. Пакетот вклучува : 1 PC Swimbottom Swim Romper Жените Пливање Шорцеви И Кошула Жените Одбор Пливање Шорцеви Одбор Шорцеви Девојки Големина 14 Сончоглед Костими За Капење Топ Големина шема : . Големина : С Половината : 70-80см/27,56-31,50" : 96-106см/37,80-41,73" Должина На Дното : 25см/9,84"Големина : М Половината : 74-84см/29,13-33,07" : 100-110см/39,37-43,31" Должина На Дното : 26см/10,24"големина : л половината : 78-88см/30,71-34,65" : 104-114см/40,94-44,88" должина на дното : 27см/10,63"големина : xl половината : 82-92см/32,28-36,22" : 108-118см/42,52-46,46" дното должина : 28см/11.02"големина : ххл половината : 86-96см/33.86-37.80" : 112-122см/44.09-48.03" Должина На Дното : 29см/11.42"големина : хххл половината : 90-100см/35.43-39.37" : 116-126см/45.67-49.61" должина на долниот дел : 30см/11.81" ● големина 5 големини достапни за вас : s-xxl, ве молиме изберете Ја Големината На Сад Што Ви Треба. Здолниште Одговараат Атлетски Костими За Капење За Жени Поместена Кул Шорцеви За Тинејџерски Момчиња Плус Големина Женски Чувар Костим За Капење Врвот. ●Материјал●Полиестер И Спандекс.Материјал за брзо сушење. Еластичната И Мазна Прави Да Се Чувствувате Удобно Цело Време Во Вода Или На Плажа. Кошули За пливање За Тинејџерки Прикриваат Подеми За Девојчиња Со Големина 14-16 Женски Костими За Капење Шорцеви и Врвни Дами Костими за Капење Со Шорцеви Кошули За Капење За Момчиња. Questares Дека Оваа Врвка Половината Солидна Пливање Шорцеви Има Многу Чипка Исечок Со Едноставна Еднобојна Боја . Погоден За Сите Врвови За Пливање, елегантен и Моден!. Костими За капење Женски Шорцеви Костим За Капење За Жени Дводелни Со Шорцеви Бикини Врвен Градник Стил На Изложеност Одговараат На Женски Костим За Капење Краток. ®Прилика панталони Погодни За Пливање, Одмор на Плажа, Забава Во Базен, Сурфање, Качување И Други Активности На Вода Жените Чуваат Кратки Ракави Долни Костими За Капење Со Висок Врат Шорцеви Женски Костими За Капење Долни Плус Големина Врв За Пливање За Жени Спортски Костими За Капење За Жени Дводелни. Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на нашата последна слика за да ја изберете најсоодветната големина.

Детални спецификации