.

Девојки од слободен стил девојки руно пуловер и здолниште, 2 парчиња, големини 4-12

Девојки од слободен стил девојки руно пуловер и здолниште, 2 парчиња, големини 4-12

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Дајте му супер-симпатична, пријатна стил со ова 2-парче руно поставено од револуција во слободен стил. Се одликува со сладок врвен пуловер со асортиман на печатење и џеб на ракавот за трендовски финиш. Спарена со здолништето за печатење, таа ќе го сака дизајнот на мода напред и целодневната удобност што ја носи од училиште до време на игра. Додадете пар хеланки или хулахопки во студените денови. Материјал : 80% рајон, 15% полиестер и 5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 здолниште. Врвни карактеристики : меко руно плетено; опуштено вклопување; Врати на екипажот во стилот на пуловер; долги ракави со врзани манжетни; 1 џеб за размавта на ракавот; капка раменици; печатење на сите. Карактеристики на здолниште : Мека руно плетено; опуштено вклопување; Повлечете со еластична половината и декоративна вратоврска; 2 џебови од карго -размавта; печатење на сите. Девојки руно пуловер и здолниште поставено од револуција во слободен стил.

Детални спецификации