.

Белешка картичка за Денот на мајката

Белешка картичка за Денот на мајката

DEN 127.84

Од стока
Во магацинот

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Стока на белег.

Детални спецификации