.

Со дизајн Безбедно пристаниште геометриски печати затворен килим на отворено

Со дизајн Безбедно пристаниште геометриски печати затворен килим на отворено

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Инспирирајте ги мислите на морето и брегот со E од страна на Дизајн Безбеден пристаниште за геометриски печати затворен/отворен килим што има карактеристично модерен дизајн на светилникот. Овој килим на правоаголна област е хипо-алергичен и трајно направен од синтетичка и полиестерска ткаенина, што го прави идеално прилагодена и за внатрешните и на надворешните поставки. Едноставно машинско миење колку што е потребно за да се задржи овој килим изгледа најдобро. Изберете од достапни бои. Конструиран од полиестер и синтетички материјал. Наменето за внатрешна или надворешна употреба. Современ дизајн на светилникот. Хипо-алергичен. Правоаголна форма. Вашиот избор на достапни големини. Машина за перење.

Детални спецификации